Termo 3.5+nje nxemse radiator 85euro (vetem sot)

Shitet nga: termo 15 Sht 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   145 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
termo elind eshte ne gjendje shum te mir vetem 2 muj e perdoruru eshte e kompletuar me rrota me termostat me te gjithat 045 929 647 ose 049 894 064
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim