Termo 3.5 termo 3.5 plus kamin

Shitet nga: Erblin 06 Dhj 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo dy copa 3.5 edhe nje kamin termot jon elind qmimi per cop 70 euro per trijat 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim