Termo 3.5

Shitet nga: Endrit 21 Gsh 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
termoja osht ne gjendje shum te mir nese jeni tinteresum muni me thirr nket nr 044261686
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim