Termo 3.5

Shitet nga: dini 04 Tet 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo është me kapacitet 3.5kw.
Pak e përdorur.
Në gjendje plotësisht të rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim