Termo 3.5

Shitet nga: Besnik 04 Tet 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo 3.5
Shume e rujtne. Pak e perdorne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim