Termo 3.5kw

Shitet nga: dini 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo është 3.5kw , është e mesme.
Në gjendje të rregullt, e gatshme për përdorim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim