Termo 3 sh

Shitet nga: Dija 28 Tet 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo 3-sh shum pak e perdorun mjaft e ruajtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim