Termo 3-sh

Shitet nga: Termo 08 Tet 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo mjaft e ruajtun shum pak e perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim