Termo 3

Shitet nga: Fatime 04 Pri 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo 3.Perdoret per nxemje gjate muajve te dimrit.Akumuluese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim