Termo 3

Shitet nga: Elvali 08 Nën 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet elini 3 ngjende te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim