Termo 3kw

Shitet nga: besart 09 Shk 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
ngjendje t rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim