Termo AEG 2.5

Shitet nga: Vjollca 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo ne gjendje shume te mire AEG 2.5 kw .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim