Termo AEG 3

Shitet nga: Valon 25 Tet 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Termo AEG 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim