Termo Akomo luse

Shitet nga: Termo Akom luse 15 Nën 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo akomo luse 3 Fazore
Prej te mdhajave
Termoja oshtë pak e perdorur
Termaja oshtë e ruj-tne.
dhe oshtë në gjendje shumë të
mirt Teknikisht për iformata mundeni
Tna kontaktoni pre ores 09:00 deri 21:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim