Termo Akumuluse Elind

Shitet nga: Ekrem 03 Shk 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon akumuluse elind 3.5
ne gjendje shum te mir(shihet edhe ne foto),
Qmimi i termos eshte 110 euro,
Per me shum informata me kontaktoni ne nr: 044-139-246.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim