Termo ELIND 3.5

Shitet nga: Nexhmedin 16 Nën 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo është në gjendje të rregullt, dhe e papërdorur.
Kontaktet nga pra 16:30 deri ne ora 20:30.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim