Termo Elind

Shitet nga: Albert 12 Sht 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet elindi i pa perdorur ne gjendje shum te mir dhe ne gjendje shum te rregullt ,qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim