Termo Elind 2.5

Shitet nga: Shefka 23 Pri 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termoja Elind 2.5. Ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim