Termo Elind 2.5

Shitet nga: jakup 27 Sht 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon Elind 2.5. Termo eshte ne gjendje te rregullt, dhe ajo eshte e ruajtur.

Çmimi eshte 100 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim