Termo Elind 2

Shitet nga: Besnik Sogojeva 24 Mar 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
.Shes termo elindin i cili punon ne menyre te rregullt . Qmimi 140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim