Termo Elind 3 ,dhe korniza levizese (me rrote)

Shitet nga: Gezim 17 Shk 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Termo Elind se bashku me kornizen levizese me rrote.Termo me se shumti e perdorur 1.5 vite.Eshte ne gjendje shume te mire.


tel mob: 044169606
e-mail:g1234sahatciu@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim