Termo Elind 3.5 kw

Shitet nga: Adnan 26 Tet 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon Elind 3.5 kw eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim