Termo Elind 3.5

Shitet nga: Vjollca 04 Nën 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo Elind 3.5 ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim