Termo Elind 3.5KW

Shitet nga: termo 17 Jan 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo elind 3.5kw shum pak e perdorur dhe ne gjendje te rregullt.viber +38649790114
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim