Termo Elind 3

Shitet nga: Adem 14 Sht 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
elind 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim