Termo Elind 4

Shitet nga: arsim 04 Dhj 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo Elind 4, çmimi 50eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim