Termo Elind

Shitet nga: Naser Syla 20 Sht 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes elinden vetem 50 euro urgjent.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim