Termo Elind

Shitet nga: Mihrije 29 Shk 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo ELIND 3,5 mono,e perdorur
Edhe ne gjendje te rregullt

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim