Termo Elind

Shitet nga: Naser 04 Dhj 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim