Termo Elkind 3.5 kW

Shitet nga: Alush 02 Pri 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHITET TERMO NXEMESE ELIND 3.5kw
ESHTE TROFAZ DHE MONOFAZ SHUM PAK E PERDORUR I LUMI AJ QE E MER EJANI NA VIZITONI DHE BINDUNI VET MALLI I MIRE SHITE LIRE VETEM. 135 euro. TEL044257840
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim