Termo akumulues Elind 4

Shitet nga: ELIND 4 08 Shk 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termoakumulues Elind 4 - ka dy ngrohës, me dy ventilator,me termostat dhe kabël tri fazsh të gjatë ma tepër se dy metra, ka edhe mëbajtësjen me rrota.
Është në gjendje të mirë.
Dimenzioni 120 cm x 41cm i lartë 60 cm.
Termo është i demontuar i gatshem për transport.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim