Termo akumuluese 3.5kW - Prodhim i CER

Shitet nga: Raifi 21 Pri 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo akumuluese 3.5kW - Prodhim i CER.

Termo eshte ne gjendje shume te mire dhe funksionale.

Eshte e ruajtur mire dhe nuk ka gervishtje apo demtime tjera fizike,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim