Termo akumuluese Magnohrom 3

Shitet nga: Termo 19 Dhj 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes TA Magnohrom 3, ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim