Termo dhe radiator

Shitet nga: Faton 07 Sht 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima

Shes Termon 3-sh ne gjendje te rregullt dhe dy radiator te markes zass.
Cmimi per termon dhe dy radiatoret 110€ ose ndaras 90€ termo dhe 40€ per te dy radiatoret.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim