Termo e modifikuare harxhime deri 1.5 kw

Shitet nga: fatos 04 Shk 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Eshte termo elind e rujtne
Modifikuare per kursime te enerxhise deri 1.5kw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim