Termo elektrikë

Shitet nga: Adem 06 Sht 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shiten dy termo elektrikë ne gjendje shumë të mirë,një vit të përdorura kan kushtuar njëra 460€ tjetra 350€. Cmimi i shitjes 400€ të dyjat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim