Termo elind 3.5

Shitet nga: Jehona 17 Dhj 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo eshte ne gjendje shume te mire, eshte shume pak e perdorur thuajse e re .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim