Termo elind

Shitet nga: arton 13 Dhj 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes 2 elinda ne gjendje shum tmir elindat jon 3kw me termostat.

viber +37744504885

qmimi per cop 120euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim