Termo elint

Shitet nga: termo elint 11 Tet 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes termon elint 3 she por nuk yepi garancijon a po punon cmimi shurt 50 euro me mar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim