Termo ne gjendje te regullt

Shitet nga: Basri 15 Gsh 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon ne gjendje te rregullt.
Cmimi 50 euro
Tel 044 319 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim