Termo ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Behadin 29 Tet 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ne gjendje shume te mire teknike e ruajtur mire. Nxemje te shpejte te ambientit. Per me shume informata kontaktoni ne 044-161-981.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim