Termo nxmje 2

Shitet nga: Erblin 11 Tet 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes dy termo njeren 100 tjetren 70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim