Termo per ngrohje

Shitet nga: Alban 14 Dhj 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shiten 2 Termo (3,5KW) per ngrohje.
Jane te perdorura vetem nje dimer dhe nuk kane asnje gervishje, jane pothuajse 100% te reja. Mund te shiten edhe ndaras...
Audi , VW , Golf , Mercedes , Opel , BMW , Ford , Renault , Citroen , Peugeot , Toyota , 4X4, passat, pasat, jeep, nxemje, nxemse, pelet, pellet, qymyr, dru, rrym, rryme, rrume, energji, elektrik, elektrike, plin, gas, butan,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim