Termo

Shitet nga: DINI 21 Shk 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Termo Elind 4 e cila eshte ne gjendje te rregullt, çmimi i arsyeshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim