Termo

Shitet nga: Gani 08 Mar 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Termo elektrike ne gjendje te rregullt. Qmimi i volitshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim