Termo

Shitet nga: Adem 26 Jan 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Elin 3 ka pak defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim