Termo

Shitet nga: selim 03 Sht 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo 3.5 eshte ne gjendje te rregullt dhe shume e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim