Termo

Shitet nga: gjon 18 Sht 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet termo stufa nr.3 ne gjendje shume te ruejtun dhe funkcionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim