Termo

Shitet nga: Basri 30 Sht 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
AEG 3.5 ne gjendje te rregullt i gatshem per perdorim... i funksionon termostati dhe qe te 3 nxemsat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim