Termo

Shitet nga: Besnik 11 Tet 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termon shume pak e perdorne dhe shume e rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim